Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Domotec |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Настольная плита для готовки еды, Плита для готовки блюд Домашняя электрическая OY-71 |
Характеристики Компактна настільна електрична плита одноконфорочна DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плити для приготування OY-71
Немає в наявності
Код:003945048
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами