Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 60 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | |
| Кількість електричних конфорок | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Vilgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Электрическая плита на две конфорки для стола ViLgrand, Портативная электрическая электроплита IE-23 |
Характеристики Маленька електроплита настільна, Портативна плита електро, Плита для приготування їжі IE-23
Немає в наявності
Код:003944462
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами