Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Вільна однотонна футболка з прямим фасоном — базова річ із стильним акцентом. Кругла горловина та опущені плечі створюють розслаблений силует, а прямий низ додає лаконічності та універсальності моделі.
Контрастні вишиті написи спереду надають футболці індивідуальності й сучасного настрою, роблячи її помітною деталлю образу без зайвої перевантаженості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вільна однотонна футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0