Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 49 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | Сумісність з технологією UPnP |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 141.5 мм |
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Tenda AC10
В наличии
Код:003567596
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика