Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C54
В наличии
Код:002150589
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C54
| Производитель | |
| Высота | 24 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Тип антенны | Фіксована незнімні |
| Количество антенн | 4 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPS |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 107 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C54
0.0
Всего отзывов:0
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer C54
[[ getCurrentDecimal('1416') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1416') ]] ₴