Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
В наличии
Код:002150031
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
| Производитель | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Тип антенны | Фіксована незнімні |
| Количество антенн | 2 штука |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | VPN роутери |
| Глибина | 130 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
0.0
Всего отзывов:0
Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR841N
[[ getCurrentDecimal('984') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('984') ]] ₴