Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Ardesto HBK-1601BR
Нет в наличии
Код:002148233
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Ardesto HBK-1601BR
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.9 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Импульсный режим | |
| Материал корпуса | |
| Колка льда | |
| Цвет | чорний сріблястий |
| Ємність склянки | 0.6 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | занурювальний |
| Також шукають | для коктейлів |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Функції | змішування |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Габарити | 425 х 66 х 66 мм |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Особливості | ергономічна ручка |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Ardesto HBK-1601BR
0.0
Всего отзывов:0