Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Ardesto HBL-1430
Нет в наличии
Код:002148496
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Ardesto HBL-1430
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.5 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 700 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 300 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 380 х 64 х 64 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Ardesto HBL-1430
0.0
Всего отзывов:0