Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Bosch MMB6141B
Нет в наличии
Код:002624615
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Bosch MMB6141B
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 2.8 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | трітан |
| Цвет | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Кількість оборотів в хвилину | 30000 об/хв |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | зйомні частини можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 41 х 23 х 19.6 см |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Bosch MMB6141B
0.0
Всего отзывов:0