Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 1.3 кг |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Кількість оборотів в хвилину | 15000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 385 х 78 х 57 мм |
Характеристики Блендер Bosch MSM4W421
Нет в наличии
Код:003155581
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика