Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.6 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | Синій |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 375 х 68 х 68 мм |
Характеристики Блендер Braun MQ 20236 M WH
В наличии
Код:003157576
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика