Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.65 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
Характеристики Блендер Braun MQ 50236 MWH
В наличии
Код:003157441
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика