Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Braun MQ 55236 MBK
В наличии
Код:002624482
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Braun MQ 55236 MBK
| Производитель | |
| Вес | 0.6 кг |
| Количество скоростей | 25 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Braun MQ 55236 MBK
0.0
Всего отзывов:0