Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 2.8 кг |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | колка льоду |
| Режими роботи | приготування пюре |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 410 х 68 х 68 мм |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Блендер Braun MQ 9187 XLI BK
Нет в наличии
Код:002624493
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика