Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.24 кг |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | Синій |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | фітнес-блендер |
| Ємність мірної склянки | 0.3 мл |
| Функції | колка льоду |
| Режими роботи | подрібнення |
| Габарити | 11 х 9 х 9 см |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Ємність міні-подрібнювача | 300 мл |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Блендер DYXON MEGAMIX 300 BLUE (DXNBMGMX300BL)
Нет в наличии
Код:002149704
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика