Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Edler EDHB-2002
Нет в наличии
Код:003157315
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Edler EDHB-2002
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 150 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Габарити | 11.5 х 11.5 х 11.3 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Edler EDHB-2002
0.0
Всего отзывов:0