Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Gorenje BSM600E
В наличии
Код:003568664
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Gorenje BSM600E
| Производитель | |
| Вес | 1.5 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | нержавіюча сталь |
| Тип | фітнес-блендер |
| Потужність | 320 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 600 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Функції | захист від увімкнення без чаші |
| Режими роботи | режим смузи |
| Особливості | отвір у кришці |
| Габарити | 13 x 40 x 14 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Gorenje BSM600E
0.0
Всего отзывов:0