Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Gorenje HBC804QW
В наличии
Код:002130664
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Gorenje HBC804QW
| Производитель | |
| Вес | 0.8 кг |
| Количество скоростей | 20 |
| Импульсный режим | |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність склянки | 0.5 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | приготування пюре |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Габарити | 5.4 x 39.7 x 6.5 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Gorenje HBC804QW
0.0
Всего отзывов:0