Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.77 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | пластик + метал |
| Цвет | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | збивання |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 227 х 152 х 122 мм |
Характеристики Блендер PRIME Technics PHB 1042 BU
Нет в наличии
Код:003566620
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика