Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.5 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 37 х 10 х 10 см |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 450 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Кількість оборотів в хвилину | 10 000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | блендер |
Характеристики Блендер Rotex RTB462-W
Нет в наличии
Код:003568685
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика