Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
Нет в наличии
Код:002623260
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
| Производитель | |
| Вес | 1.6 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | |
| Цвет | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.7 л |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | мірний стакан |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | ніж з нержавіючої сталі |
| Габарити | 433 х 215 х 145 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
0.0
Всего отзывов:0
Блендер Sencor SHB 4359BK-EUE3 (SHB4359BK-EUE3)
[[ getCurrentDecimal('1568') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1568') ]] ₴