Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.25 кг |
| Количество скоростей | 20 |
| Материал корпуса | пластик + метал |
| Цвет | чорний сріблястий |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.8 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-блендер |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | функція тихого режиму |
| Габарити | 415 х 70 х 70 мм |
Характеристики Блендер Tefal HB672830
Нет в наличии
Код:003157319
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика