Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
В наличии
Код:003155660
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
| Производитель | |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | SFX 12V v3.1 |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Розмір, мм | 125 x 125 x 63.5 мм |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Інше | підсвічування ARGB |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 100A |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 125 |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення відеокарти | 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR) |
| Захист від | UVP (захист від зниженої напруги) |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення ASUS 1200W ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING PCIE5 (90YE00N0-B0NA00)
[[ getCurrentDecimal('21855') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('21830') ]] ₴