Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення ASUS 850W TUF-GAMING-850G PCIE5 Gold (90YE00S2-B0NA00)
В наличии
Код:003157147
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення ASUS 850W TUF-GAMING-850G PCIE5 Gold (90YE00S2-B0NA00)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin, 1x16 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення ASUS 850W TUF-GAMING-850G PCIE5 Gold (90YE00S2-B0NA00)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення ASUS 850W TUF-GAMING-850G PCIE5 Gold (90YE00S2-B0NA00)
[[ getCurrentDecimal('10395') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10383') ]] ₴