Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
В наличии
Код:003157318
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
| Производитель | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Модуль PFC | активний |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin, 1x16 pin |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3А |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Cougar 1000W (GEX X2 1000)
[[ getCurrentDecimal('7815') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7787') ]] ₴