Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку 90W 19V 4.74A разъем 5.5/3.0(pin inside) Samsung (AD-9019S / ADP-9019S)
Нет в наличии
Код:002625461
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку 90W 19V 4.74A разъем 5.5/3.0(pin inside) Samsung (AD-9019S / ADP-9019S)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD-9019, 504030_015, AD-9019S, AA-PA1N90W, AA-PA0N90W / UK, 504030015, 504030-016, 504030-015, AA-PA0N90W / E, 504030 015 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку 90W 19V 4.74A разъем 5.5/3.0(pin inside) Samsung (AD-9019S / ADP-9019S)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку 90W 19V 4.74A разъем 5.5/3.0(pin inside) Samsung (AD-9019S / ADP-9019S)
[[ getCurrentDecimal('1327') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1323') ]] ₴