Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку ASUS 230W 19.5V, 11.8A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-230GB / A40323)
Нет в наличии
Код:002631295
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 230W 19.5V, 11.8A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-230GB / A40323)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.0 х 3.7 (pin inside) |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 11.8 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку ASUS 230W 19.5V, 11.8A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-230GB / A40323)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 230W 19.5V, 11.8A, роз'єм 6.0/3.7 (pin inside), Slim-корпус (ADP-230GB / A40323)
[[ getCurrentDecimal('4141') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4128') ]] ₴