Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
Нет в наличии
Код:002130577
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
| Производитель | DELL |
| Выходная мощность | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W 19.5V 3.34A разъем 4.0/1.7 (HA65NS5-00 / A40102)
[[ getCurrentDecimal('1619') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1619') ]] ₴