Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
Нет в наличии
Код:002627184
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
| Производитель | DELL |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | RT74M, 0RT74M, VRJN1, PA-1900-32D5 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 х 3.0(pin inside) |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вид | оригінальний |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Dell 90W 19.5V 4.62A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (0RT74M)
[[ getCurrentDecimal('1312') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1312') ]] ₴