Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ACER Aspire A114-31 ACER Aspire A114-32 ACER Aspire A311-31 ACER Aspire A314-31 ACER Aspire A314-32 ACER Aspire A315-21 ACER Aspire A315-31 ACER Aspire A315-33 ACER Aspire A315-51 ACER Aspire A315-52 ACER Aspire A315-53 ACER Aspire E1-410 ACER Aspire E1-422 ACER Aspire E1-430P ACER Aspire E1-432 ACER Aspire E1-432P ACER Aspire E1-470 ACER Aspire E1-472 ACER Aspire E1-472P ACER Aspire E1-510 ACER Aspire E1-510P ACER Aspire E1-522 ACER Aspire E1-530 ACER Aspire E1-532 ACER Aspire E1-532P ACER Aspi |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AK.045AP.070 PA-1450-26 ADP-45HE B |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5х1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 128 мм |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 2.37A, 45W (5.5x1.7) (PSA3890)
Нет в наличии
Код:003564825
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика