Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) High Quality (PSA3859)
Нет в наличии
Код:002148263
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) High Quality (PSA3859)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 33 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Asus Taichi 21-DH51 Asus Taichi 21-DH71 Asus VivoBook X201E Series Asus VivoBook X202E Series Asus VivoBook Q200E Series Asus VivoBook F201E Series Asus VivoBook S200E Series Asus X200MA Asus X200CA |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-40TH A EXA1206CH 0A001-00330100 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.75 A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) High Quality (PSA3859)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 1.75A, 33W (4.0x1.35) High Quality (PSA3859)
[[ getCurrentDecimal('1124') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1124') ]] ₴