Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
Нет в наличии
Код:002130454
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
| Производитель | |
| Выходная мощность | |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Precision M65 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 5U092, AD-90195D, F7970, PA-12, PA-1650-05D2 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 60 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Dell 19.5V, 3.34A, 65W (7.4x5.0) (PSD3804)
[[ getCurrentDecimal('961') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('958') ]] ₴