Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | TPN-CA01, 814838-002, 815049-001, A045R031L |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку HP 45W 15V, Type-C (TPN-CA01 / A40255)
В наличии
Код:002623603
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика