Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372)
В наличии
Код:002625961
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | LTA65W-USB, SA10N72451, 01FJ131, GX20M73651 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W 20V, 3.25A, 4.0/1.7, + 5V/1A/USB (LTA65W-USB / A40372)
[[ getCurrentDecimal('2126') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2124') ]] ₴