Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 9.23 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Aspire V15 Nitro VN7-593G Aspire V17 Nitro VN7-793G |
| Глибина | 40 мм |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19.5V 180W 9.23A (5.5*1.7) (AC180G5517)
Нет в наличии
Код:002631338
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика