Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507)
В наличии
Код:002631329
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507)
| Производитель | |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Eee PC 1015P |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) wall mount (WM-AS40F2507)
[[ getCurrentDecimal('904') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('903') ]] ₴