Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Aspire 1410/2000/1680, Acer Extensa 700/70X/710, Acer Travelmate 200-219/260/290, Acer Travelmate 310/380/312T/313/330/340/360, Acer Travelmate 505DX/506/506T/507DX/507T/508T/510-519/512DX/512T/513T/51X/520/524TX/524TXV, Acer Travelmate 620/720/730/740, Acer Travelmate 2300/3200/4000/4050/4500/6000/8000/8100 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1700-02, PA-1650-02, Li Shin 0335A1965, LC-ADT01-003, LC.ADT01.003 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.42 A |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 65W 3.42A (5.5*2.5) wall mount (WM-AC65F5525)
Нет в наличии
Код:002624369
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика