Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
В наличии
Код:002628589
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook UX32A-XB51 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45AW |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (4.0*1.4mm) (AS45F4014)
[[ getCurrentDecimal('654') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('605') ]] ₴