Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.0*1.7) (DL65G4017)
В наличии
Код:002630288
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.0*1.7) (DL65G4017)
| Производитель | |
| Высота | |
| Ширина | 50 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell Vostro 14 5439, 14 5480, 5460, 5470, 5470D 1628, 5480, 5560 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Dell 9C29N, A065R064L |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.34 А |
| Глибина | 35 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.0*1.7) (DL65G4017)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant DELL 220V, 19.5V 65W 3.34A (4.0*1.7) (DL65G4017)
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴