Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
Нет в наличии
Код:002628543
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
| Производитель | |
| Высота | |
| Ширина | 50 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | HP COMPAQ MINI 110, 210, 700, 1000, CQ10 HP mini 1030 1033 1035NR series HP 1010NR series HP notebook 1137NR HP Mini CTO Series FN819AV, FQ729AAR, FQ729AV, FR832AV, FV436AAR, FV436AV, NB914AV, NJ683AAR, NJ683AV, NP763AV, NK348AAR, NK348AV, NN099AV, NN101AV, NP764AV, NK350AAR, NK350AV, NN100AV HP Compaq Mini 700 PC Series 700ED, 700EF, 700EI, 700EK, 700EL, 700EM, 700EN, 700ER, 700ET, 700EW, 701ED, 701EG, 701EI, 701EM, 701ER, 701ES, 701ET, 702EA, 703EA, 705EI, 705ES, 730EJ, 730EO, 730EQ, 731EI, 73 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HP PA-1400-18 PA-1400-18HL PA-1400-18HB HSTNN-LA18 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.05 A |
| Глибина | 35 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 40W 2.05A (4.0*1.7) (HP40G4017B)
[[ getCurrentDecimal('595') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('564') ]] ₴