Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Вид | ліцензійний |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 696607-001 696694-001 696694-002 696694-003 HSTNN-DA35 HSTNN-LA35 PA-1450-32HU HSTNN-DC35 |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з моделями ноутбуків | D4Q42US#ABA |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 65W 3.33A (7.4*5.0) (HP65G7450)
В наличии
Код:003155909
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика