Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Выходная мощность | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Z565 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1650-56LC PA-1650-52LC CPA-A065 ADP-90RH B ADP-65YB B ADP-65KH B ADP-65CH A 57Y6400 57Y6385 45K2225 41R4338 41R4336 41R4332 41R4327 41R4326 41R4322 40Y7710 40Y7708 40Y7704 40Y7700 40Y7696 11J8627 0712A1965 02K6900 02K6753 0225A2040 36001943 36001806 36001678 36001651 36001647 36001646 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (5.5*2.5) (IB65H5525)
В наличии
Код:002129769
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика