Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
Нет в наличии
Код:002630664
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
| Производитель | |
| Высота | |
| Ширина | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Lenovo IdeaPad 100-15IBY. Lenovo IdeaPad N3540. Lenovo IdeaPad 100-14IBY. Lenovo IdeaPad N2840. Lenovo 100-15IBY 80MJ. Lenovo N2940. Lenovo IdeaPad 80MJ Series. Lenovo IdeaPad 80MH Series. Lenovo IdeaPad 100-15IBY. Lenovo IdeaPadN2840. Lenovo Ideapad 100-14IBY. Lenovo Ideapad N3540. Lenovo IdeaPad 100 80MH. Lenovo IdeaPad N2940. Lenovo IdeaPad 100 80MH. Lenovo IdeaPad N3540. Lenovo IdeaPad 100S 80YN. Lenovo IdeaPad 100-14IBD. Lenovo IdeaPad 100-14IBY. Lenovo IdeaPad 100-15IBD. Lenovo IdeaPad 100 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0х1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.5 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 50 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 90W 4.5A (4.0*1.7) (IB90H4017)
[[ getCurrentDecimal('837') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴