Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544)
В наличии
Код:002129759
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 42 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SYNCM770TFT |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD-4214L, AD-4214N, AP04214-UV, BN44-00058A, BN44-00080A, GH17P, SCV420108 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 42W, 14V, 3A (6.5*4.4mm) (SA42B6544)
[[ getCurrentDecimal('721') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('704') ]] ₴