Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Потужність | 300 Вт |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Розмір, мм | 125 x 100 x 63.5 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| Стандарт БЖ | SFX |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Модуль PFC | активний |
Характеристики Блок живлення Gamemax 300W (ATX-300 SFX)
В наличии
Код:002629946
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика