Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Gamemax 400W (ATX-400W SFX)
В наличии
Код:003158873
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Gamemax 400W (ATX-400W SFX)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 125 x100 x 63.5 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Gamemax 400W (ATX-400W SFX)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Gamemax 400W (ATX-400W SFX)
[[ getCurrentDecimal('1244') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1244') ]] ₴