Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Модуль PFC | пасивний |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 85 мм |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання) |
| Потужність | 400 Вт |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Стандарт БЖ | ATX |
Характеристики Блок живлення Gamemax 400W (GM-400W-PFC)
В наличии
Код:002629981
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика