Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 40A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Характеристики Блок живлення Gamemax 600W GM-600 Modular white (GM-600 Modular white)
В наличии
Код:003570350
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика