Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
В наличии
Код:002629923
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
| Производитель | |
| OutputCurrent +12V1 | 44А |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| Потужність | 650 Вт |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Модуль PFC | активний |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання) |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
[[ getCurrentDecimal('4128') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4123') ]] ₴