Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | модульні |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Стандарт БЖ | ATX 3.0 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Модульне підключення кабелів | Full |
Характеристики Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-AE850PM PG5 ICE)
В наличии
Код:003156292
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика